Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Wstęp do serwsiu
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Wstęp – aby lepiej rozumieć Miłosne-Pozycje.pl

Witaj!

Skoro tu trafiłeś, to zapewne szukasz jakichś nowości, które miałyby urozmaicić Twoje życie erotyczne, typu nowe i nieznane Ci dotąd pozycje miłosne czy pomysły na intymne igraszki.

Mamy dla Ciebie dwie informacje - złą i dobrą. Dobra: znajdziesz to czego szukałeś! Zła jest taka, że znajdziesz o wiele więcej pożytecznych informacji (=życiowych), na czytanie których będziesz musiał(a) poświęcić swój cenny czas.

Masz czas, który możesz poświęcić na udoskonalenie swojej wiedzy z zakresu miłosnych uniesień???

Jeśli tak, maksymalna rozkosz płynąca z miłości jest na wyciągnięcie Twojej dłoni!

Jeśli nie, nie dowiesz się czemu nie jesteś idealną kochanką czy kochankiem, który zamiast powtórzymy to? słyszy: było ok…!

Miłosne-Pozycje.pl to strona przeznaczona dla wszystkich pragnących radości, przyjemności i poczucia satysfakcji oraz spełnienia dzięki miłości drugiej osoby! Dlatego też oprócz listy pozycji miłosnych dla Niej i dla Niego oraz tych związanych z miłością we francuskim wydaniu, oddajemy do Twojej dyspozycji również jeszcze jeden magiczny dział - spragnionych jeszcze większej i dokładniejszej wiedzy, niż ta zawarta na stronie, odsyłamy do lektury książek, które pokrótce opisaliśmy na łamach naszej strony - lista książek o tematyce miłosnej w menu po lewej.

Nazwy pozycji

Jako, że w życiu codziennym istnieje cała masa nazw pozycji miłosnych (czasami opisujących nawet te same układy), a niekiedy zmiana położenia nogi czy ręki zmienia od razu nazwę, zdecydowaliśmy się więc na częściowo własne, a częściowo popularnie używane nazwy (lub ich kombinację).
Jednakże, dzięki wiedzy z tej strony, dowiesz się, co zrobić by umieć się porozumieć tak z partnerem, iż przywołanie dowolnej pozycji, będzie kwestią jednego słowa!

Efekt końcowy

Mimowolne pomruki z rozkoszy kobiety, to najpiękniejsza muzyka dla Twoich uszu?

Zmęczony i spełniony facet to najpiękniejszy widok dla Twoich oczu?

Witamy na pokładzie i zapraszamy do lektury!

Niech moc miłosnych uniesień będzie z Wami!

UWAGA: Redakcja serwisu Miłosne-Pozycje.pl nie ponosi odpowiedzialoności za szkody i straty spowodowane w wyniku lektury treści serwisu!

Redakcja
Miłosne-Pozycje.pl