Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Książki miłosne > Taktyka sprytnej kobiety
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Taktyka sprytnej kobiety

Taktyka sprytnej kobiety - jak radzić sobie z mężczyznami

Taktyka sprytnej kobiety* to publikacja dosyć uniwersalna. W zasadzie, jeśli na rzeczy jest budowanie relacji z mężczyznami, musi to być publikacja uniwersalna. Nie jest ważne czy będzie to mąż, chłopak, sąsiad czy hydraulik. Dobrze opracowane podstawy tworzenia relacji z mężczyznami, sprawdzą się zawsze. Zarówno w kontaktach z tymi bliskimi Ci osobami, jak i z tymi nieznajomymi, dobrze przyjęta strategia pozwoli kobiecie być spełnioną w danej relacji.

Treść publikacji pokaże Ci świat, w którym żyjesz, oczami mężczyzny. Dowiesz się co jest dla nich błache, a co godzi w ich ego. Dowiesz się co jest dla nich pociągające, a co nudzące. Wiedząc czego oczekuje mężczyzna, łatwiej mu to dać... i urosnąć w jego oczach!

Można sobie zadać pytanie, czy człowiek wtedy dalej pozostanie sobą, gdy będzie żył według upodobań i zachcianek innych. I tak i nie. Z jednej strony człowiek musi się wtedy bardziej kontrolować, być bardziej czujnym by nie popełnić błędu. Jednak z drugiej strony zyskuje otwarte ramiona (i serce) drugiego człowieka, a to chyba jest coś najwspanialszego...!

* Taktyka sprytnej kobiety, autor: Dominika Kukuła

Oceń

Średnia ocena: 2.93 (Głosujących: 301)

Zobacz także:

Komentarze (1)

jarek 13.03.2011, 12:53

super

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<