Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Pozycje dla Niego > Pozycja stojąca
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Pozycja Stojąca

Pozycja stojąca

Dość trudna pozycja erotyczna. Kochankowie przechodzą do tego układu z pozycji ginekologicznej. Od partnera wymagane są silne ręce, które podtrzymują partnerkę, ponieważ to mężczyzna pracuje biodrami. Kobieta może mu pomóc, lecz ma dość ograniczone ruchy przez zaplecione nogi wokół mężczyzny. Pozycja miłosna, w której ważne jest zaufanie do siebie partnerów. Jest tu idealna bliskość, porównywalna do tej w pozycji klasycznej - kobieta ma doskonałą możliwość całowania partnera, może mu wynagrodzić jego "pracę fizyczną" podczas miłosnych posunięć. W tej pozycji pieszczenie wzajemne ciał jest raczej elementem niedostępnym, przez to, że ręce obojga partnerów są skupione na podtrzymywaniu ciała partnerki.

Dobra pozycja na szybki numerek... bardzo szybki, bo po dłuższym czasie ręce obojga partnerów mogą być zmęczone "słodkim ciężarem" kobiety.

Ona: pozycja seksualna, w której naprawdę ciężko jest się utrzymać na partnerze. Szczególnie, gdy dochodzą coraz to szybsze ruchy bioder mężczyzny tuż przed szczytowaniem, łatwo jest się wyślizgnąć z ramion partnera. Kolejnym minusem jest to, że nie każda para może pozwolić sobie na tę pozycję erotyczną - powodem mogą być za krótkie kobiece nogi, których nie można zapleść wokół partnera. Może to spowodować utrudnienia w utrzymaniu się partnerki w tej pozycji, zwłaszcza podczas dłuższych igraszek. Jednak są też i na to sposoby - stając przy ścianie, kobieta może oprzeć się plecami o nią, by odciążyć zarówno siebie jak i partnera.
On: większość pozycji stojących jest z założenia sprawdzianem męskich mięśni. Ta pozycja jest tego bardzo dobrym przykładem. Mężczyzna w zależności od wagowego i wzrostowego dobrania partnerów, wytrzyma w niej od kilku sekund do kilkunastu minut w skrajnych przypadkach. Pozycja może wyzwolić w partnerze zwierzęcą naturę, a zaciśnięte dłonie na pośladkach partnerki będą w pełni usprawiedliwione!

Oceń

Średnia ocena: 3.08 (Głosujących: 413)

Zobacz także:

Komentarze (5)

endi 21.03.2010, 17:04

dla pudziana to pestka ale inni szybko sie zmęczą, poza tym jest fajnie

Gabriella 28.07.2010, 18:53

uwielbiam tą pozycje!!!:)
przeżyłam swój pierwszy prawdziwy orgazm kochając się właśnie tak;)
tylko panie szukajcie silnych partnerów;)
POLECAM!!!!!!!

Anonim 08.11.2010, 21:43

Jest bardzo fajnie, tylko musi byc wytrzymały chłopak jak i dziewczyna. ale jest zaj*** :D czujesz go tak mocno w sobie ;P

Autor 02.09.2011, 16:06

Boże mój chłopak oszalał na punkcie tej pozycji, uwielbia ją.!!!

Aniaxxx 12.10.2011, 12:00

Kocham tę pozycję. Mój partner również. Uwielbiam go oplatać nogami nie tylko w pasie ale i za szyje, no i oczywiście mocno splątać nogi. ;) Polecam ta pozycja jest najlepsza ;).

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<