Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Książki miłosne > Seksualny klucz do kobiecych emocji
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Seksualny klucz do kobiecych emocji

J.D. Fuentes

Książka Seksualny klucz do kobiecych emocji* porusza niewątpliwie jeden z najtrudniejszych tematów - odpowiada na odwieczne pytanie "co kieruje kobiecymi emocjami?". Zapewne ile ludzie, tyle odpowiedzi. Jednak autor publikacji zebrał w jednej książce najtrafniejsze odpowiedzi na te pytanie

J.D. Fuentes prostymi słowami tłumaczy jakie są "wymagania" kobiety, po spełnieniu których, odda się w Twoje władanie. Oczywiście oprócz listy tychże "wymagań" są objaśnienia. Dowiesz się jak budować zaufanie, podniecenie oraz ogólną atmosferę, która sprawi, że wszystkie kobiece myśli i emocje będa Twoje.

Mogłoby się wydawać, że to książka adresowana tylko do tych, którzy są na etapie szukania swojej drugiej połowy. Jednak te (ponad)200 stron, które wypocił autor, są też dla ludzi, którzy mają już swoje życiowe partnerki! A do tego znają je na wylot.

Na czym mogą skorzystać mężczyźni, którzy już mają swoje partnerki? Jeśli masz już swoją żonę, dziewczynę czy też kochankę, wiesz dobrze, że okiełznanie kobiecych emocji to zazwyczaj sprawa... przypadku. Albo się zgracie, ale są zgrzyty. Np.: ból głowy czy mocne zmęczenie przed pójściem do łóżka to hasło stare jak świat. Jednak dzięki tej książce nauczysz się budować otoczkę, atmosferę podniecenia, w której to kobieta będzie chciała byś nie przestawał świntuszyć jej do ucha, byś nie przestawał dobierać się do niej!

Zapoznając się z tą książką, poznajesz podłoże kobiecych emocji. Jeśli nauczysz się je umiejętnie wykorzystywać, wygrasz!

* Seksualny klucz do kobiecych emocji, autor: J.D. Fuentes

Oceń

Średnia ocena: 2.94 (Głosujących: 193)

Zobacz także:

Komentarze (4)

mycha 14.10.2011, 10:53

uwazam ze ok ;p

Autor 29.01.2013, 11:23

szkoda ze moj maz nie czyta ksiazek

Ja/. 01.02.2013, 19:11

No fajna książka. Bardzo Mi się podoba. :D

Dejw 13.06.2013, 21:17

To jest niebezpieczna bron..
Kwestja zrozumienia ksiązki..

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<