Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Książki miłosne > Naturalne planowanie rodziny
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Naturalne planowanie rodziny

Anna Gabriela

Naturalne planowanie rodziny - naturalna antykoncepcja

Naturalne planowanie rodziny* to książka o tym, że można zabezpieczać się podczas seksu naturalnie. I na tym koniec jej zawartości. 113 stron książki jest jedynie o tym, że można to robić, lecz ani słowa o tym JAK to robić. Żadnych porad, sekretów, tajników, pomocy, jedynie reklama kursu internetowego.

Właściwie to całą książkę można nazwać krótko - "reklama kursu internetowego". Reklama, za którą sam musiałem zapłacić. Można pogratulować autorce sprytu marketingowego :). Całe szczęście, że kosztowała mnie jedynie 50% w dniu urodzin wydawnictwa.

O ile samo zagadnienie naturalnych metod antykoncepcji jest niezmiernie ciekawe, o tyle ta publikacja nic nam o tym nie powie. Smutne, ale prawdziwe.

Jednak nie zniechęci mnie to do dalszych poszukiwań literatury zgłębiającej temat naturalnego planowania rodziny, czyli właściwie naturalnej antykoncepcji. Gdy tylko na coś trafię godnego uwagi, pojawi się to w dziale Książek miłosnych.

* Naturalne planowanie rodziny, autor: Anna Gabriela

Oceń

Średnia ocena: 1.25 (Głosujących: 197)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Autor 24.07.2012, 00:28

naturalne planowanie rodziny to nie środek antykoncepcyjny. Stosujemy tą metodę kilka lat, więc wiem co mówię. Antykoncepcja zakłada że możesz się kochać ile chcesz i kiedy chcesz bez niebezpieczeństwa zajścia w ciążę. Naturalne planowanie rodziny zakłada określone dni w cyklu kobiety, w których z przyczyn naturalnych nie może dojść do poczęcia. Jeśli ktoś będzie chciał, mogę polecić literaturę na ten temat.

Autor 20.08.2012, 15:31

Czytałam kiedyś książkę rotzera. Nie powiem, przydała się :) Pomogła mi zrozumieć swoje ciało. Teraz zdecydowałam się także na komputer cyklu - cyclotest. Sam interpretuje moje pomiary :)

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<