Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Pozycje dla Niego > Pozycja na boku
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Pozycja Na boku

Pozycja na boku

Pozycja seksualna, w której do mężczyzny należą ruchy bioder. Idealnym układem wyjściowym jest tutaj Pozycja klasyczna, bądź pozycja na jeźdzca - z tych pozycji seksualnych można przejść do pozycji Na Boku bez przerywania aktu miłosnego. Partner powinien przewrócić się na bok wraz z partnerką, trzymając Ją w ramionach. Pozycja umożliwia kochance wędrówki rękoma po plecach partnera (i poniżej:), pozwala też na kontakt wzrokowy, również na pełne namiętności pocałunki. Tuż po zakończeniu figli można zasnąć w ramionach ukochanej osoby.

Ona: pozycja erotyczna, w której mężczyzna pracuje, aczkolwiek kobieta nie czuje się zdominowana podczas stosunku. Jest wygodniejsza niż typowa pozycja klasyczna, ciało kobiety nie grzeje się pod partnerem, oraz usta kochanka są akurat przy ustach partnerki. Jedynym minusem może być "uwięziona" noga pod męskimi pośladkami- ciężar ciała partnera może z czasem być bolesny.
On: jako lekka modyfikacja pozycji klasycznej, pozycja na boku pozwala na małe chwile spontaniczności w łóżku, które dodadzą ożywienia i urozmaicenia podczas stosunku. Ponadto przejście do pozycji na boku, może dać ukojenie plecom i rękom mężczyzny, które są obciążone w pozycji klasycznej. Układ umożliwia dłoniom partnera wędrówkę po plecach oraz pośladkach partnerki, co jeszcze bardziej scali ciała kochanków.

Oceń

Średnia ocena: 3.09 (Głosujących: 476)

Zobacz także:

Komentarze (8)

Autor 16.11.2009, 21:46

pozycja na boku jest fantastyczna

Autor 06.07.2010, 10:19

uwielbiam ta pozycje

Anonim 24.06.2011, 22:32

Jest bardzo namiętna... Umacnia więź między partnerami. Ubóstwiam ją

Jan 22.01.2012, 17:23

popieram post Anonima.w ciągu 37 lat pożycia z moją kochaną żoną "przerobiliśmy"chyba wszystkie pozycje/poza analną, ale żona obawia się bólu a bez jej akceptacji nic z tego a to muszę uszanować/ i pozycja na boku jest chyba tą pozycją ,w której dwoje kochających się ludzi będących zwłaszcza w stałym związku czuje się szczęśliwie.powoduje wzmocnienie uczucia więzi między nimi. można w niej się namiętnie całować,swobodnie pieścić i na siebie patrzeć.uwielbiam ją najbardziej, zwłaszcza jak żona weżmie mnie między swoje uda i przytuli się a ja całuję jej twarz,pieszczę jej piersi,głaskam plecy, ściskam i masuję posladki co dodatkowo potęguje w nas podnicenie.kochanie się w tej pozycji kończymy w pozycji klasycznej i w niej razem szczytujemy.jest bosko

żalownia 18.03.2012, 15:58

najlepiej wyjdzie z tego dziewczynka

Penelopa 07.07.2012, 20:34

Jest fantastik pozycja

Odys 07.07.2012, 20:39

absolutnie się zgadzam z Penelopą

glupie 16.10.2012, 19:24

noga mi dretwieje a chłopaka biodro boła odmojej koscistej nogi NIE WYGODNE

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<