Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Pozycje dla Niego > Pozycja ginekologiczna w powietrzu
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Pozycja Ginekologiczna w powietrzu

Pozycja ginekologiczna w powietrzu

Modyfikacja pozycji ginekologicznej, jak również uniesień seksualnych na innym meblu w domu niż łóżko. Pozycja seksualna w której aktywną strona jest mężczyzna, aczkolwiek kobieta nie pozostaje do końca bierną, gdyż musi włożyć wiele energii w utrzymaniu się na rękach. Mężczyzna rozpoczyna akt miłosny, gdy pupa partnerki oparta jest o biurko (lub stół / pralkę) i ściąga ją ku sobie utrzymując kochankę w powietrzu swoimi rękami. Doznania w tej pozycji są znacznie intensywniejsze, niż w innych pozycjach przodem. Brak możliwości dotyku niczego nie ujmuje tej pozycji.

Ona: pozycja miłosna będąca super pomysłem na szybki numerek w miejscu pracy, lub w domu. Jedynym minusem tej pozycji dla kobiety jest to, że utrzymuje cały swój ciężar ciała na rękach znajdujących się z tyłu, co po dłuższym czasie może sprawiać ból. Kochankowie nie mają możliwości pieszczenia swoich ciał, ale kontakt wzrokowy i pocałunki są w pełni udostępnione
On: pozycja ginekologiczna w powietrzu wymaga od partnerów sprawności fizycznej! Zwłaszcza od mężczyzny, którzy przez cały czas utrzymuje w powietrzu całe ciało partnerki. Kobieta może pomóc mężczyźnie, obejmując go nogami i niejako zawieszając się na nim. W tej pozycji ręce na pośladkach partnerki są wręcz wskazane!

Oceń

Średnia ocena: 4.15 (Głosujących: 13)

Zobacz także:

Komentarze (1)

Gosc ;) 23.05.2011, 22:24

Bez pakowania na silowni bylo by mi ciezko trzymac partnerke, chociaz jest lekka ;) Wiec panowie na silownie i pakujemy ;)

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<