Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Książki miłosne > Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości

Książka Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości
Tytuł: Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości
Autor: Allan i Barbara Pease
Liczba stron: 288
Format: Książka
Okładka miękka, 150x225mm
ISBN 978-83-7510-501-8
Wydawnictwo REBIS, Poznań 2010
Gdzie kupić? selkar.pl  - ok. 30zł

Książka Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości przedstawia gatunek ludzki jako ten, u którego znajdowanie życiowych partnerów ewoluowało najdalej. Autorzy książki opisują pierwotne instynkty, które kierowały kobietami i mężczyznami za czasów kamienia łupanego i ... przetrwały aż do dziś!

Książkę czytało mi się bardzo szybko i z zaciekawieniem. Oprócz luźnego czy wręcz humorystycznego przedstawiania wiedzy, na stronach książki napotkamy również wydzielone bloki tekstowe na... dowcipy!

Istnieją dwie teorie na temat kłócenia się z kobietami. Żadna się nie sprawdza. (s.85)

Dlaczego mężczyźni pragną seksu, a kobiety potrzebują miłości to ksiażka o tym, co kieruje kobietami oraz mężczyznami w ich życiu miłosnym. Obie te płcie są opisane szczegółowo - poznasz przyczyny ich zachowania, instynkty, które nimi kierują, a także listę cech, których podświadomie szukają u swojego partnera życiowego. Dzięki tak szczegółowym opisom, książka przyda się zarówno osobom w związkach, jak również i singlom.

Z uwagi na tę drugą wymienioną grupę -singli - autorzy zalecają co zrobić, by znaleźć tę drugą połówkę. Podpowiadają jakie miejsca należy odwiedzić, by nasze poszukiwania były skuteczniejsze.

W rozdziale 7. dowiesz się nieco o tym, jak atrakcyjny jesteś dla płci przeciwnej. Poznasz także sposoby zwiększenia swojej atrakcyjności, która zostanie zauważona i doceniona przez potencjalnych partnerów.

Mi osobiście najbardziej przypadł do gustu rozdział 3-ci, pod tytułem "Czego kobiety naprawdę pragną" (oczywiście panie znajdą stosowny dział dla siebie - "czego naprawdę pragną mężczyźni"). Na stronach tego rodziału można poznać zarówno rzeczy, których kobiety potrzebują bezwarunkowo, takie jak miłość, wierność, dobroć czy zaangażowanie, ale także również jak nazwali to autorzy - "Siedem prostych rzeczy, które podobają się kobietom u mężczyzn". Tutaj z kolei dowiemy się nieco o tym jaką wagę ma dla kobiet m.in.: poczucie humoru, umiejętność gotowania, relacje z dziećmi czy taniec.

Książkę przeczytałem od deski do deski i mogę szczerze polecić każdemu. Jeśli jesteś w związku to zapewne już niejednego nauczyło Cię samo życie, jednak gwarantuję, że i tutaj znajdziesz wartościowe fragmenty. Jeśli zaś jesteś singlem, dowiesz się co zrobić, by żyć z otwartymi oczami, zamiast żyć z dnia na dzień w nadzieji, że Twoja miłość przyjdzie do Ciebie sama!

Na koniec kolejna mała dawka wyrafinowanego humoru autorów książki:

Najczęstszą męską fantazją jest leżenie w łóżku z dwoma kobietami. Kobiety też tego pragną, żeby miały z kim porozmawiać, kiedy partner zaśnie. (s.226)

Gdzie kupić? selkar.pl   35,90zł - teraz 30,50zł

Oceń

Średnia ocena: 3.06 (Głosujących: 54)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Autor 23.05.2012, 14:15

:-)Sposób w jaki opisałeś książkę zachęca do jej przeczytania...jako tekst literacki, nie poradnik....Głupotą jest przypuszczenie,że relacje mężczyzna-kobieta można obmierzyć,zdefiniować, logicznie wytłumaczyć i ukierunkować tak, żeby wszyscy byli szczęśliwi.Się nie da :-)Każdy człowiek jest inny, bez względu na to czy siusia stojąc czy kuca :-D

meg 22.01.2014, 01:32

dawka humoru pod koniec jest naprawdę wyrafinowana.
tak jak Twój dar pisania recenzji.

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<