Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Scenariusz erotyczny: zbiorowa sypialnia
Pozycje miłosne - logo

Serwis opisujący pozycje miłosne oraz książki erotyczne

Recezja książki69 gorących zabaw dla par

 

 
statystyka

Scenariusz erotyczny: zbiorowa sypialnia

Dodano: 15.12.2009 | Autor: Andrzej C. | Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Śpią na podłodze. W świetlicy. Wspólnie pod jednym kocem. Obok nich reszta ekipy. Razem 15 osób. On przebudza się w środku nocy. Dotyka ręką jej policzków, szyi, piersi, brzucha. Ona śpi jak zabita. W samej bieliźnie. Mężczyzna ślini dwa palce. Wsuwa swoją dłoń, w jej majtki. Lekko ją dotyka. Przygląda się jej. Zaczyna ją masować wyraźniejszymi ruchami. Kobieta przebudza się. Odsuwa się odruchowo. Orientuje się gdzie jest. Zatrzymuje jego uciekającą dłoń. Mężczyzna wraca do pieszczot. Ona ułatwia mu zadanie – rozszerza lekko nogi. Jego palce zyskują nowe możliwości. Wchodzi w nią jednym palcem. Powoli. Ostrożnie. Wie, że jest jeszcze nie rozgrzana. Rozumie, że jeden zły ruch zniszczy chwilę. Zaczyna rytmicznie ruchy. Dołącza drugi palec do zabawy. Czuje, że jest na dobrym gruncie. Słyszy...

...jej lekkie sapanie. Robi to coraz szybciej. Przestaje. Wyjmuje swoją dłoń z jej majtek. Przykrywa się kocem i próbuje spać. Wie, że ziarno zostało zasiane. Kobieta bez słów obraca się na bok, tyłem do niego. Leżą w bezruchu. Bez słów. Ona łapie go za dłoń. Nie obraca się. Jego dłonią zsuwa swoje majtki. Wypina lekko swoje pośladki w jego stronę. Swoją dłoń wkłada do jego bokserek. Chwyta jego męskość w dłoń i ciągnie ku sobie. Ciągnie ku swoim nagim i wypiętym pośladkom. Mężczyzna zsuwa swoją bieliznę. Przytula się do jej pleców. Wchodzi w nią. W świetlicy kompletna cisza. Kochają się w pozycji łyżeczki.

Jego ruchy są płytkie i powolne. Nie powodują żadnych dźwięków. Z biegiem czasu ruchy są dalej powolne, lecz coraz głębsze. Mężczyzna ponownie ślinie dwa palce. Nie przerywa miłosnych posunięć. Zwilżone palce wędrują między nogi partnerki. Masuje ją lekko. Delikatnie. Przyśpiesza ruchy bioder. Na sali niezmienne panuje nocna cisza i mrok. Słyszy jej jęknięcia. Pojedyncze. Drugą ręką przysłania jej usta. Mężczyzna trzyma swoje usta nad jej uchem. Oddycha coraz szybciej. Wie, że już jest blisko swojego szczytowania. Jego ruchy bioder zwalniają. Niemal się nie rusza. Całą koncentrację skupia w dłoni, która pieści kobietę. Masuje ją szybko. Mocno. Słyszy jej oddech zagłuszony swoją dłonią. Czuje jak ciało kobiety powoli sztywnieje. Sam zaczyna galop biodrami. Pamiętają, by tłumić każdy dźwięk, który zagłuszyłby zbyt mocno nocny spokój sali. Zatrzymują się. Szczytują. Ona przygryza jego palec w ustach. Zaciska uda. Wydaje ciche i niekontrolowane pomruki. Mężczyzna zatrzymany w galopie, siłą rozpędu dociska swoje biodra do pośladków kobiety. Przyciąga je wolną ręką. Chce być w niej jak najgłębiej. Jak najdłużej. Jego ciało drży. Mruczy jej delikatnie do ucha. Słyszą nawzajem swoje pomruki rozkoszy. Opadają bezwładnie. Rozluźniają każdy mięsień. Odpoczywają. Wiedzą, że się spełnili. Przed nimi wspólny sen.

Oceń

Średnia ocena: 2.96 (Głosujących: 27)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Mała 04.05.2010, 22:35

super

SkalmiffSip 07.12.2011, 04:32

Dzieki za ciekawe informacje

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<