Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Scenariusz erotyczny: w blasku księżyca
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Scenariusz erotyczny: w blasku księżyca

Dodano: 08.04.2010 | Autor: Andrzej C. | Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Wracają do domu po wspólnej imprezie. Jest środek nocy. Wydają się być zmęczeni. Zaczynają się rozbierać. Chcą już tylko snu. Rozbierają się do naga, bo tak zawsze sypiają. Trochę prymitywnie, lecz w zgodzie z naturą. Dają sobie zwyczajowy pocałunek na dobranoc. A potem jeszcze jeden. I kolejny. Są zmęczeni fizycznie. Jednak ich pożądanie zdaje się mówić coś innego. Chociaż alkohol mocno buszuje w głowie oni nie zważają na to. Oddają się nocnym igraszkom. W oknie zamiast firanek są tylko rolety, zresztą i tak podniesione. Nie mają nic do ukrycia mieszkając na najwyższym piętrze. Są otwarci na świat.

Blask pełni księżyca wpada do ich mieszkania tworząc lekki półmrok. Pomimo śmiałych myśli, ich ciała są jeszcze nie przygotowane. Alkohol kolejny raz daje im chęci, a odbiera siły. Układają się na pościeli w pozycji 69. Ona na górze. Jej usta pozostają w zamknięciu. Przystawia swoją prawą dłoń do ust i ślini końce swoich palców. Zaczyna palcami masować jego męskość. Ociera się początkowo otwartą dłonią. Gdy czuje, że zaczyna twardnieć zaciska dłoń na jego końcu. Ustami dostarcza kolejną porcję śliny. Wykonuje krótkie ruchy do góry i do dołu jednocześnie kręcąc dłonią.

On w tym samym czasie zwilża swoje palce śliną. Zaczyna muskać jej wzgórek. Drugą ręką zachwyca się krągłością i jędrnością jej piersi. Uwielbia to robić. Zaczyna wyczuwać, że jego partnerka staje się wilgotna. Czuje to na swoich palcach. Słyszy to w jej głosie. Zanurza palec drugiej ręki w jej sokach. Zwilża go. Nie przestając muskać jej wzgórka, palcem drugiej ręki wchodzi w nią. Płytko. Bardzo płytko. Jest na samym początku jej wnętrza. Stopniowo wchodzi w nią coraz głębiej. Małymi krokami. Po każdym pogłębieniu robi lekki odwrót. Daje jej czas na przygotowanie. Kobieta bierze prezerwatywy. Rozrywa jej opakowanie, wyjmuje jedną. Jej koniec chwyta ustami i nachyla się nad partnerem. Trzyma ustami jeden koniec, drugi nasuwa palcami. Dosiada go na jeźdźca. On ma inny plan. Wstaje razem z nią oplecioną wokół jego ciała. Przechodzą pokój. Usadza ją na parapecie. Cały czas jest w niej. Zaczynają kochać się w pozycji ginekologicznej. Jej plecy przylegają do ramy okiennej. Stopy opierają się na kaloryferze. Ręce zaś oparte na biodrach partnera, przyciągają go, by wchodził coraz mocniej i szybciej. Ich wzdychania stają się coraz mocniejsze. Ona zaczyna szczytować jako pierwsza. Skręca swoje ciało niczym kłębek nici. W udach kleszczy biodra partnera. Cała drży. On w tym czasie rozkoszuje się jej widokiem. Szczęściem, które jej dał. Odpoczywają w blasku księżyca, który rozświetla ich spocone ciała, nadając im niemal boski wygląd...

Oceń

Średnia ocena: 2.93 (Głosujących: 153)

Zobacz także:

Komentarze (2)

elza 28.12.2010, 20:55

komentuję - fajne!

erotikmen 03.02.2012, 15:19

żal!!! chłopie to ma być napalające

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<