Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Scenariusz erotyczny: płatki jej róży
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Scenariusz erotyczny: płatki jej róży

Dodano: 30.03.2011 | Autor: Andrzej C. | Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Układa ją w poprzek łóżka. Pod głowę wsuwa jej poduszkę. Grubą. Tak by mogła widzieć każdy jego ruch. Pod jej nagie pośladki wsuwa kolejną. Tak by jej ciało było lepiej wyeksponowane. Jest kompletnie naga.

Nogi zgięte w kolanach, lekko rozszerzone, pięty dotykają pupy. Pomiędzy rozchylonymi nogami - jego ubóstwienie - delikatne płatki jej róży. Rozchylone, bo pomiędzy nimi są jej pyszne soki. Rozchylone, bo nabrzmiałe do granic. Ogolony wzgórek, swieże i pachnące płatki jej różyczki, a pomiędzy nimi strumyk jej soków. Soków, które uwielbia, na widok których jego język zaczyna wariować. Zarówno ten w ustach, jak i w spodniach.

Zniewolony widokiem i zapachem jej soków, przysuwa swój język do jej pośladków wyniesionych w górę na poduszkach. Całuje jej ciało od zewnętrznej strony bioder, przesuwają się delikatnie lecz stanowczo, w kierunku centrum jej namiętności. Następnie idąc od kolana, zostawiając całus przy całusie, podąża do jej centrum. Gdy jest już blisko, rozpoczyna ponowne pieszczoty, lecz z drugiej strony jej idealnego ciała.

Po dość długiej rozgrzewce, zbliża swój nawilżony język do płatków jej róży, rozchylając je i delektując się ich smakiem. Powoli idzie w górę strumienia jej soków, aż do jej najwyższego punktu - źródła jej rozkoszy.

Nie śpieszy się. Wie, że im dłużej poczeka z właściwym użyciem języka, tym większą przyjemność on sprawi. Okrężnymi i bardzo wolnymi ruchami języka zaczyna jej bieg do uniesień. Słysząc cichy jęk, wie, że było warto przeciągnąć trochę dłużej wstępne pieszczoty jej ciała.

Następnie wprowadza nieco inne ruchy swojego języka. Zaczyna zlizywać jej soki, idąc od dołu ku górze, rozkoszując się przy tym ich smakiem. Jego ręce stale zaś błądzą po jej brzuchu, piersiach oraz biodrach.

Wyczuwając jej coraz to szybsze oddechy, postanawia iść na całość. Przywiera do jej róży całymi ustami i zaczyna wykonywać ruchy języka od lewej do prawej i z powrotem. Początkowo trochę wolniej, by móc stopniowo przyśpieszać. Robiąc to coraz szybciej, coraz mocniej przywiera również do jej ciała, tak, by pieścić ją jak najpełniej. Wyczuwa jej dłonie na swojej głowie, które jeszcze mocniej każą napierać jego ustom. Galopując tak bez opamiętania, czuje gwałtowne zaciśnięcie ud kobiety, który wypychają głowę mężczyzny ponad jej ciało, które całe drży wskutek napiętych mięśni. Odleciała.

Gdy wraca, układa głowę ukochanego na swoim podbrzuszu, głaszcząc go w podziękowaniu za tak obfite uniesienie.

Oceń

Średnia ocena: 4.9 (Głosujących: 71)

Zobacz także:

Komentarze (1)

marcheweczka 04.04.2011, 18:45

Mój mężczyzna tak mi robi, jest cudownie :)

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<