Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Scenariusz erotyczny: pełne usta
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Scenariusz erotyczny: pełne usta

Dodano: 04.08.2010 | Autor: Andrzej C. | Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Wraca z pracy. Późno. Jest zmęczony. Bierze kąpiel. Nie jje. Nie ma już na to sił. Kładzie się do łóżka. Ona czeka na jego przyjście. Leży na łóżku z rozwartymi nogami. Jedynie w długiej koszuli. Pod nią nic. Nagość. Czuje silne podniecenie. Paluszki, które trzyma między nogami są wilgotne. Skrywa je pod nocną koszulą.

On widząc jej gotowość, kładzie się bezradnie obok. Wie, że nie może jej zaoferować zbyt wiele. Jest przemęczony. Kobieta rozumie, że jest zdana na siebie. Zaczyna go całować. Nie odrywając od niego ust, pod głowę wkłada mu dodatkową poduszką. Całując jego bezsilne ciało schodzi w dół, nie tracąc kontaktu wzrokowego. Widzi jego niemoc. Druga poduszka pod jego głową, zmusza go by śledził jej poczynania. Zaczyna całować jego niewzruszoną męskość.

Czule go przygryza, by w końcu wziąć go do ust. Całego. Jest jej znacznie łatwiej go pomieścić, gdy on nie ma wzwodu. Nie odrywa swoich pełnych ust od jego podbrzusza, jednocześnie językiem zabawiając się z nim. Ułożona pomiędzy jego nogami, rękoma zaczyna wędrować po jego ciele. Jej usta zaczynają się powoli wypełniać, lecz póki ma jeszcze trochę miejsca, nie odrywa warg od nasady jego członka. Palec jednej dłoni, zagłębia w między swoimi udami, by go zwilżyć.

Następnie wodzi tym palcem po jego ustach. Wie, że go to kręci. Gdy ma już problemy z pomieszczeniem całej jego męskości w ustach, zwilża mocniej jego czubek własną śliną, by wykonać kilka szybkich ruchów ustami. Stwierdza jego pełną gotowość. Dosiada go tyłem. W pozycji na jeźdźca tyłem. Robi kilka wstępnych wolnych ruchów dla dotarcia. Zaczyna galopować. Jedną ręką trzyma swoje falujące piersi, drugą podpiera się na jego brzuchu. Zaczynają cicho wzdychać.

On kładzie ręce na jej biodrach. Zatrzymuje ją. Robi przerwę, by jego podniecenie trochę opadło. By przedłużyć jej doznania, dać jej maksimum satysfakcji. Kontroluje się, mając na uwadze to, co było w książce, którą ostatnio czytali razem – Już nie będę taki szybki. Wie, że umiejętnie panując nad sobą, może dać jej więcej przyjemności. Na jego przyzwolenie, ona znowu zaczyna wykonywać miłosne ruchy. Pojękuje coraz głośniej. Porusza się coraz szybciej. Pędzi. Podnosi się i zamiera. Szczytuje. Zaciska pośladki na jego męskości. Ma napięte mięśnie. Lekko wzdryguje zaciskając dłonie na jego udach.

Gdy ona wraca do rzeczywistości, on nie wychodząc z niej, prostuje jej ciało na sobie i przewraca się razem z nią. Do pozycji słoń. Zaczyna powoli. Podniecony jej szczytowaniem zaczyna robić to coraz szybciej i głębiej, by po chwili szczytować. Wykonuje jeszcze kilka głębokich ruchów bioder, by osiągnąć kompletną pełnię. Bezwładnie opada na jej ciało. Po krótkiej chwili odpoczynku, przewraca się razem z nią, do pozycji łyżeczka. Tak zasypiają. Nie rozdzielając się. W jedności.

Oceń

Średnia ocena: 3.81 (Głosujących: 37)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Marcin 07.01.2011, 22:01

Dobry jest, czekam na jeszcze.

Autor 13.07.2012, 17:08

Boskie. Szacun.

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<