Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Rutyna
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Rutyna

Dodano: 15.10.2010 | Autor: Andrzej C. | Tagi: nuda w związdku ,różności

Nastały chłodne dni, wróciły szare obowiązki, praca, szkoła, czy też jeszcze inne rzeczy, które zabierają nam większą część dnia. I tak oto dzisiaj w głowie utkwiło mi słowo "rutyna". Czyli ta monotonność, która pojawia się z czasem i wkrada się niezauważalnie.

Nie wiemy do końca czemu przychodzi. Jednak działa przebiegle. Atakuje najpierw mały skrawek naszego życia, gdy widzi, że jest niedostrzegana, posuwa się dalej. Taki chytry lis z niej.

Jednak ja zawsze wychodzę z założenia, że wszystko ma swoje wady i zalety. I tu widzę zdziwione miny: jak to, rutyna ma jakieś zalety?!?! Myślę, że tak. To jest nawet pewne!

Najzwyczajniej w świecie jest to przeszkoda na naszej życiowej drodze. A omijając przeszkody, czy też nawet je pokonując w zupełności, stajemy się lepsi. Zauważasz rutynę, podejmujesz walkę i już jesteś lepszy, bo działasz! Bo przyniesiesz żonie kwiaty bez okazji (tak, wiem, że to może być podejrzane ;)), bo podasz dla zmęczonego chłopaka własnoręcznie przyrządzonego drinka z plasterkiem pomarańczy, bo... i tu kolejne tysiąc pomysłów...

Przygotowując ten wpis, przypomniałem sobie dwie książki, które są już od jakiegoś czasu przedstawione w serwisie w dziale "Książki miłosne" w głównym seriwsie, a mianowicie:

Obydwie te pozycje starają się nam pomóc w przywróceniu relacji, która była w związku na początku. Charakteryzowały ją ciekawość, pożądanie, czułość, namiętność, romantyzm. I tak oto czytając opis tej drugiej (Rutyna w związku) przypomniał mi się motyw walki z rutyną poprzez małe "niespodzianki", a dokładniej przykład z podrobionym banknotem.

To może jeszcze przytoczę inne przykłady na miłe zaskoczenie partnera, które utknęły mi w głowie, a może akurat się komuś przydadzą...:

Ogólna rada - zostaw kartkę tam, gdzie Twój partner napewno prędzej czy później sięgnie. Jednak pamiętaj przy tej okazji nie naruszyć jego prywatności.

Masz kolejny pomysł? Dopisz go śmiało w komentarzu.

Oceń

Średnia ocena: 3.11 (Głosujących: 124)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Jacold 05.02.2011, 21:23

No dobra... :P
Błahe ale zawsze rozweseli drugą połówkę ;) Pozdrawiam.

Klaudia 05.04.2011, 15:26

kiedyś miałam wyjść z domu i na wycieraczce za drzwiami byla moja ulubiona czekolada z kokardką. byłam zachwycona.

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<