Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Każdy ma fantazje
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Każdy ma fantazje...

Dodano: 05.10.2011 | Autor: Wiktoria | Tagi: scenerie igraszek ,zabawy dla dorosłych ,różności

Każdy z nas ma fantazje seksualne, niekiedy bardzo przyziemne, a niekiedy trochę dziwne. Czasem nasza wyobraźnia frunie gdzieś daleko, fantazje przybierają taki rozpęd, że po ‘zejściu na ziemię’ wstydzimy się przyznać swojemu partnerowi o czym tak naprawdę marzymy (albo chociaż myślimy i wcale nie chcemy aby się to spełniło).

Osobiście uwielbiam dostawać sprośne smsy od mojego ukochanego, strasznie pobudza to moją wyobraźnię. Cenię Go za to, że mówi mi o jakim życiu erotycznym marzy, jakie pozycje seksualne mu się śnią po nocach… Ja oczywiście staram się sprostać zadaniu. Ostatnio będąc na wsi postanowiliśmy skorzystać z ostatnich sierpniowych promieni słonecznych (i z tego, że w końcu deszcz przestał padać) i wybraliśmy się na spacer po lesie. Oczywiście wpatrzeni w siebie spacerowaliśmy po leśnych, dawno nieuczęszczanych przez ludzi ścieżkach. Ostatnimi czasy mieliśmy oboje dużo zajęć, tak więc tęskniliśmy za czasem spędzonym razem i za namiętnym, długim seksem, codzienne szybkie numerki wprawdzie rozładowywały nasze emocje, ale my potrzebowaliśmy romantyki… Nie zdziwiło mnie to, że jak znaleźliśmy słoneczną polankę w lesie, Andrzej natychmiast skorzystał z okazji i wkładając moją rękę w swoje spodenki oznajmił mi, że czas na fellatio…

Dlaczego tytuł wpisu dotyczy fantazji, a opowiadanie kończy się ‘pożarciem” Jego przyrodzenia? Dlatego że nakłaniam wszystkich do tego, aby opowiadać partnerowi o swoich fantazjach seksualnych. Partner będzie przeszczęśliwy, a druga połówka usatysfakcjonowana, że spełniła marzenia ukochanej osoby. (A jakby Andrzej na tej leśnej, skąpanej w sierpniowym słońcu polance poczuł wstyd, wrócilibyśmy do rzeczywistości, a on do końca dnia myślałby jak zakryć rozporek koszulką aby nikt nie zorientował się, że ma mega ochotę na seks).

Warto? Warto! Oczywiście jeżeli fantazje nie poniżają drugiej osoby. Pamiętajmy że najważniejsze jest to żeby spełniać się wzajemnie, nie ma cenniejszej rzeczy niż wierność!

Oceń

Średnia ocena: 4.5 (Głosujących: 4)

Zobacz także:

Komentarze (6)

Autor 14.11.2011, 18:18

myślę, że tekst jest świetny!

Monika 22.03.2012, 13:05

No tak , jest to świetne , ale co z tymi co mają opory przed takimi wyznaniami ? Ja osobiście nie potrafię się przełamać i powiedzieć że chcę tego czy tamtego ... Wiki jeśli wiesz lub masz dla mnie wskazówkę , napisz proszę :)

WiktoriaT 28.03.2012, 21:06

Moniko, moje zdanie jest takie: Jeśli kogoś kochasz, potraficie szczerze rozmawiać, nie macie przed sobą tajemnic oraz pragniecie uszczęśliwiać się wzajemnie, to należy przełamać lody i chociaż próbować czego się chce i co się pragnie...
Uwierz mi, że z czasem wszelkie opory znikną.
Rozpocznij "przełamywanie lodów" mówiąc swojemu Partnerowi np. przez telefon co Ci się śniło i o czym marzysz (przez telefon bo zawsze łatwiej na początku mówi się o takich sprawach nie patrząc w oczy). Trzymam za Ciebie i Twoje szczęście mocno kciuki:*:)

Autor 28.04.2012, 07:08

Wiktorio jesteś wielka !!! ogromne dzięki za pomoc :) teraz w nasze sypialni jest bardzo gorąco :) i bardzo nam się to podoba :*

WiktoriaT 28.04.2012, 19:32

może nie jestem taka znowu wielka..;-)
jestem po prostu Zakochana i Kochana. z Andrzejem parę lat temu także docieraliśmy do siebie, teraz chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami!
Trzymamy kciuki za wszystkich opornych... UDA SIĘ:)

Krzysztof 29.01.2013, 09:27

Świetnie napisane, z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy!

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<