Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Rozkoszne. Antologia kobiecych opowiadań erotycznych

Data: 22.04.2013 Komentarzy: [2] Tagi: scenerie igraszek ,zabawy dla dorosłych ,scenariusze erotyczne ,swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności ,seks na wesoło ,do poduszki ,opowiadania

Jako, że mój kochany mąż bardzo dba o nasze życie erotyczne, szuka nowych inspiracji do wspólnego łoża, mnie także zachęca do szukania pomysłów na urozmaicenie naszych seksualnych schadzek. Pewnego razu – tak bez okazji :-) - kupił mi w prezencie książkę, o tytule: „ROZKOSZE – ANALOGIA KOBIECYCH OPOWIADAŃ EROTYCZNYCH”. Pomyślałam: „kurcze, kupił mi filmy porno w wersji light, czyżbym potrzebowała dokształcenia się w tych sprawach?”

Przeczytaj całość »

Udany seks oralny - cz.1

Data: 08.08.2012 Komentarzy: [4] Tagi: scenerie igraszek , zabawy dla dorosłych ,

Seks oralny lub jak kto woli miłość francuska to z całą pewnością niezapomniane przeżycia za każdym razem. Dotyczy to oczywiście tych, którzy się do tego przekonali. Sądząc po komentarzach w dziale miłość francuska jest nas wielu! Więc o czym dziś? Co można zrobić, by było jeszcze bardziej pikantnie w naszych intymnych zabawach? Szczegóły poniżej.

Przeczytaj całość »

Karty - Talia miłości - recenzja

Data: 13.01.2012 Komentarzy: [1] Tagi: nuda w związdku ,różności ,do poduszki

Dwa miesiące temu Studio Astropsychologii wydało nowy produkt – talię kart z pozycjami seksualnymi nazwaną Talią miłości. Razem z Wiktorią, jako autorzy strony www.milosne-pozycje.pl nie omieszkaliśmy przebadać i opisać tego jakże erotycznego gadżetu...

Talia miłości

Przeczytaj całość »

Każdy ma fantazje

Data: 05.10.2011 Komentarzy: [6] Tagi: scenerie igraszek ,zabawy dla dorosłych ,różności

Każdy z nas ma fantazje seksualne, niekiedy bardzo przyziemne, a niekiedy trochę dziwne. Czasem nasza wyobraźnia frunie gdzieś daleko, fantazje przybierają taki rozpęd, że po ‘zejściu na ziemię’ wstydzimy się przyznać swojemu partnerowi o czym tak naprawdę marzymy (albo chociaż myślimy i wcale nie chcemy aby się to spełniło).

Przeczytaj całość »

PS. Kocham Cię…

Data: 03.08.2011 Komentarzy: [3] Tagi: swiat kobiet ,różności ,do poduszki

Zacznę od tego, że ów wpis nie jest historią z naszego wspólnego, szczęśliwego życia z Andrzejem. Wpis jest poświęcony mojej ulubionej książce Ceceli Ahern pt. „Ps. Kocham Cię”.

Przeczytaj całość »

Scenariusz erotyczny: płatki jej róży

Data: 30.03.2011 Komentarzy: [1] Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Układa ją w poprzek łóżka. Pod głowę wsuwa jej poduszkę. Grubą. Tak by mogła widzieć każdy jego ruch. Pod jej nagie pośladki wsuwa kolejną. Tak by jej ciało było lepiej wyeksponowane. Jest kompletnie naga.

Przeczytaj całość »

Własne nazwy pozycji seksualnych

Data: 01.02.2011 Komentarzy: [2] Tagi: jedność ciał i dusz ,różności

Zapewne każdej parze kochanków zdarzyło się zastanawiać i kombinować, jak powiedzieć tej drugiej połowie o tym co im dokładnie siedzi w głowie z tematyki pozycji seksualnych.

Przeczytaj całość »

Wspólne oglądanie filmów erotycznych

Data: 08.12.2010 Komentarzy: [4] Tagi: scenerie igraszek ,różności ,seks na wesoło

No i znowu TO się stało. Znowu nie udało się obejrzeć filmu do końca!

Przeczytaj całość »

Co na prezent dla kobiety?

Data: 11.11.2010 Komentarzy: [2] Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Pilnie szukasz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej kobiety? Czas nagli, pomysłów brak i jesteś w kropce? Spokojnie, postaramy Ci się pomóc!

Przeczytaj całość »

Co na prezent dla faceta?

Data: 11.11.2010 Komentarzy: [2] Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Kochasz swojego faceta, masz szczere chęci by podarować mu prezent, jednak nie za bardzo wiesz co. Czasem brakuje Ci pomysłu, czasem pieniędzy, a jeszcze innym razem czasu na zakupy. W tym trudnym zadaniu postaram Ci się pomóc w poniższym tekście.

Przeczytaj całość »

Rutyna

Data: 15.10.2010 Komentarzy: [2] Tagi: nuda w związdku ,różności

Nastały chłodne dni, wróciły szare obowiązki, praca, szkoła, czy też jeszcze inne rzeczy, które zabierają nam większą część dnia. I tak oto dzisiaj w głowie utkwiło mi słowo "rutyna". Czyli ta monotonność, która pojawia się z czasem i wkrada się niezauważalnie.

Przeczytaj całość »

Uwaga, Jesień!

Data: 12.09.2010 Komentarzy: [1] Tagi: różności

Nastały deszczowe i chłodne dni. Jak wszystko ma to swoje wady i zalety. Z jednej strony kończą się szalone imprezy w plenerze (wcale nie chodzi mi o te erotyczne), bo chłodne wieczory, mgły, przymrozki itp, itd... Na szczęście są też zalety - gdy popołudniowe słońce już nie parzy przez okno, a skwar gorąca nie poci nas przy zwykłym siedzeniu na krześle, nadchodzi czas na rozbudzenie wyobraźni!

Przeczytaj całość »

Scenariusz erotyczny: pełne usta

Data: 04.08.2010 Komentarzy: [2] Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Wraca z pracy. Późno. Jest zmęczony. Bierze kąpiel. Nie jje. Nie ma już na to sił. Kładzie się do łóżka. Ona czeka na jego przyjście. Leży na łóżku z rozwartymi nogami. Jedynie w długiej koszuli. Pod nią nic. Nagość. Czuje silne podniecenie. Paluszki, które trzyma między nogami są wilgotne. Skrywa je pod nocną koszulą.

Przeczytaj całość »

Seks w trójkącie

Data: 12.06.2010 Komentarzy: [17] Tagi: nuda w związdku ,zabawy dla dorosłych ,scenariusze erotyczne ,seks na wesoło ,opowiadania

Seks w trójkącie, to podobno jedno z bardziej popularnych marzeń erotycznych, ale zarazem też najlepiej skrywanych. Łatwiej się przyznać do np.: seksu na łonie natury, niż chęci dołączenia kogoś trzeciego do intymnej zabawy... Podobnie było też w naszym przypadku, dopóki nie znaleźliśmy kogoś kto pasował idealnie do naszych wymagań.

Przeczytaj całość »

Pełne odprężenie

Data: 17.05.2010 Komentarzy: [6] Tagi: zabawy dla dorosłych ,opowiadania

Postanowiłem zafundować swego czasu mojej partnerce pełne odprężenie. Przygotowałem łóżko z oparciem i dwa krzesła, po jednym na każdą nogę.

Przeczytaj całość »

Scenariusz erotyczny: w blasku księżyca

Data: 08.04.2010 Komentarzy: [2] Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Wracają do domu po wspólnej imprezie. Jest środek nocy. Wydają się być zmęczeni. Zaczynają się rozbierać. Chcą już tylko snu. Rozbierają się do naga, bo tak zawsze sypiają. Trochę prymitywnie, lecz w zgodzie z naturą. Dają sobie zwyczajowy pocałunek na dobranoc. A potem jeszcze jeden. I kolejny. Są zmęczeni fizycznie. Jednak ich pożądanie zdaje się mówić coś innego. Chociaż alkohol mocno buszuje w głowie oni nie zważają na to. Oddają się nocnym igraszkom. W oknie zamiast firanek są tylko rolety, zresztą i tak podniesione. Nie mają nic do ukrycia mieszkając na najwyższym piętrze. Są otwarci na świat.

Przeczytaj całość »

Seks czy poniżanie

Data: 08.03.2010 Komentarzy: [6] Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Surfując po Internecie często można natknąć się na dyskusje o tym, gdzie znajduje się granica, po przekroczniu której seks może stać się poniżeniem. Dla niektórych dla przykładu będzie to fellatio czy pozycja na pieska. Czy jest to na pewno w pełni uzasadnione?

Przeczytaj całość »

Uwaga: zsuwam się!

Data: 04.03.2010 Komentarzy: [1] Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Dzisiaj mała przestroga o tym, jak zadbać by bezpieczny seks...

Przeczytaj całość »

Nieuczęszczany kącik na uczelni

Data: 28.02.2010 Komentarzy: [1] Tagi: scenerie igraszek ,opowiadania

Miło wspomina się wspólne chwile z dużą dawką emocji, które oczywiście zakończyły się dobrze. Zawsze z zainteresowaniem słuchałem opowiadań o niecodziennych sytuacjach w niecodziennych miejscach. I tak też było podczas tego pamiętnego okienka między zajęciami.

Przeczytaj całość »

Scenariusz erotyczny: zbiorowa sypialnia

Data: 15.12.2009 Komentarzy: [2] Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Śpią na podłodze. W świetlicy. Wspólnie pod jednym kocem. Obok nich reszta ekipy. Razem 15 osób. On przebudza się w środku nocy. Dotyka ręką jej policzków, szyi, piersi, brzucha. Ona śpi jak zabita. W samej bieliźnie. Mężczyzna ślini dwa palce. Wsuwa swoją dłoń, w jej majtki. Lekko ją dotyka. Przygląda się jej. Zaczyna ją masować wyraźniejszymi ruchami. Kobieta przebudza się. Odsuwa się odruchowo. Orientuje się gdzie jest. Zatrzymuje jego uciekającą dłoń. Mężczyzna wraca do pieszczot. Ona ułatwia mu zadanie – rozszerza lekko nogi. Jego palce zyskują nowe możliwości. Wchodzi w nią jednym palcem. Powoli. Ostrożnie. Wie, że jest jeszcze nie rozgrzana. Rozumie, że jeden zły ruch zniszczy chwilę. Zaczyna rytmicznie ruchy. Dołącza drugi palec do zabawy. Czuje, że jest na dobrym gruncie. Słyszy...

Przeczytaj całość »

Scenariusz erotyczny: nad rzeką

Data: 11.12.2009 Komentarzy: [1] Tagi: nuda w związdku ,scenerie igraszek ,scenariusze erotyczne

Są nad rzeką. Żadko odwiedzane przez ludzi miejsce poza miastem. Kocyk na skraju łąki i zejścia do wody. Całują się. Rozglądają się, czy nikogo nie widać. On leży płasko na plecach, ona siada na jego udach. Mężczyzna ściąga swoje bokserki do kolan. Partnerka wstaje i dyskretnie zsuwa czerwone stringi spod spódniczki. Siada na nim. Zaczynają się kochać w pozycji na jeźdzca. Mężczyzna wspiera się na ramionach...

Przeczytaj całość »

Blog miłosny: początek

Data: 10.12.2009 Komentarzy: [2] Tagi: różności

Cześć. Od dziś startuje blog miłosny autorów strony www.milosne-pozycje.pl. Jest to wzniosła chwila zarówno w życiu moim jak i Wiktorii. Wiemy, że podejmujemy się cieżkiego zobowiązania, by pisać o tym co interesuje ludzi z dziedziny miłości, a dokładniej jej intymnej części - seksu. W dodatku pisać o tym w miarę regularnie... Nie mniej jednak, pisanie o tym co się lubi, nie sprawia podobno tak wielu problemów i niedogoności, dlatego potrafimy w przyszłość tego bloga miłosnego spojrzeć z pełnym optymizmem.

Przeczytaj całość »