Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Co na prezent dla kobiety?
Pozycje mi�osne - logo

Serwis opisuj�cy pozycje mi�osne oraz ksi��ki erotyczne

Recezja ksi��ki69 gor�cych zabaw dla par

ďż˝

ďż˝
statystyka

Co na prezent dla kobiety?

Dodano: 11.11.2010 | Autor: Andrzej C. | Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Pilnie szukasz pomysłu na prezent dla swojej ukochanej kobiety? Czas nagli, pomysłów brak i jesteś w kropce? Spokojnie, postaramy Ci się pomóc!

W tekście poniżej zostały omówione 3 życiowe sytuacje, w których kolejno brak Ci: pomysłu, czasu i pieniędzy. Mam nadzieję, że jeśli masz problem, to w którejś z tych sytuacji znajdziesz rozwiązanie.

Dodatkowo na dole strony załączyłem też „uniwersalną” listę prezentów dla kobiet, tak by móc trafić nawet w najwybredniejsze gusta. Ja w tym tekście dałem z siebie wszystko. Teraz kolego, czas na Ciebie!

Sytuacja 1: Nie wiem co kupić...

Można tu wyróżnić trzy przypadki:

Przypadek A: kup dla swojej kobiety, coś czym się interesuje.

Twoja kobieta pewnie ma bzika na jakimś konkretnym punkcie (czyt. zainteresowania). Ciebie i zakupy wyłączamy z tej listy.

W takim przypadku warto wybadać grunt, czego jej brakuje, co byłoby jej pomocne. Jeśli nie kojarzysz by sama ubolewała nad brakiem czegoś konkretnego, warto poradzić się jej znajomych, którzy interesują się tym samym co Twoja partnerka. Radząc się jej koleżanek, rób to dyskretnie by nie zostać posądzonym o niewierność ;).

Jeśli nie masz żadnej kompetentnej osoby w pobliżu, odsyłam Cię do for internetowych. Możesz wybrać jakieś babskie forum, bądź forum dla społeczności o zainteresowaniach zbliżonych do Twojej kobiety. Tam powinieneś uzyskać konkretny porady. Im więcej wiesz o zainteresowaniach swojej drugiej połówki, im więcej będziesz mógł ujawnić i wytłumaczyć na forum, tym dokładniejsze wskazówki uzyskasz.

Uważaj na rzadkie zainteresowania – być może Twoja partnerka również jest użytkownikiem tego forum. Użyj wtedy fantazji podając fikcyjne dane, tak by nawet czytając dany temat, nie mogła Cię rozpoznać.

Niekiedy jednak warto skonsultować swój pomysł z kobietą – odbiorcą prezentu. Zwłaszcza jeśli kupując rzeczy z wyższej półki. Aby się nie domyśliła o czym mowa, powinieneś zapytać ja długo przed okazją (oj dłuuugo), bądź zapytać trochę inaczej. Mianowicie myślisz np.: nad zakupem iPoda, ale nie wiesz jaki kolor by wolała. W ofercie są dwa: biały i czarny. Poszukaj więc w Internecie oferty jakiegoś w miarę podobnego przedmiotu, np. telefonu komórkowego, który występuje m.in. w tychże kolorach. Następnie poproś ją o wyrażenie swojego zdania na temat tego, który model prezentuje się lepiej – biały czy czarny. Możesz udać, że sam jesteś zainteresowany ich kupnem, bądź próbujesz pomóc w decyzji dla swojego znajomego.

Przypadek B: kup na prezent dla swojej kobiety coś czego potrzebuje, ale być może nawet o tym nie wie.

Sypia w starej koszulce nocnej, którą uwielbia, choć jest już stara (ta koszulka oczywiście ;) ? Zadbaj o nową. A może w ogóle sypia nago? Wtedy zadbaj o cieplejsze przykrycie! Po mieszkaniu chodzi boso? Kup jej zmysłowe kapcie.

Jest wiele rzeczy, do których człowiek jest przyzwyczajony i nie widzi potrzeby zastąpienia ich czymś nowym. Być może też któreś z tych staroci drażni Cię? Podaruj kobiecie na prezent coś czego potrzebuje. Z pewnością doceni Twoją troskę. Ty sam zaś ciesz się tym, że stare odejdzie do lamusa.

Przypadek C: Zapytaj kobiety wprost czego potrzebuje. Być może ma jakieś potrzeby, na realizację których sama się nie zdecyduje

Dzięki takiemu rozwiązaniu ona będzie mogła zatroszczyć się o swoje potrzeby, Ty zaś unikniesz problemu z nietrafionym prezentem. Aby zachować choć odrobinę niespodzianki, postaraj się by wymieniła kilka rzeczy, które jej odpowiadają. Ty zyskasz możliwość wyboru, a Twoja kobieta do samego końca nie będzie znała dokładnie swojego prezentu. Im więcej możliwości wyboru, tym lepiej.

Sytuacja 2: Nie mam czasu...

Aktualnie w Internecie można kupić chyba dosłownie wszystko. Jeśli masz sprecyzowane zakupy, szybko i przyjemnie otrzymasz paczkę we własnym mieszkaniu. Należy jedynie uważać, by drzwi listonoszowi/kurierowi nie otworzyła Twoja partnerka. Pamiętaj jedynie, że w okresie przedświątecznym, firmy kurierskie mają pełne ręce roboty, co znacząco wydłuża czas przesyłki. Warto więc zadbać o prezenty trochę wcześniej, jeśli chcesz się spokojnie wyrobić na daną okazję.

Dlatego też na przykład pierwsze myślenie o prezentach na Boże Narodzenie powinno nastąpić już w listopadzie. Kupując prezenty właśnie wtedy, unikniesz dużych kolejek i tłoków, nie będzie ciążyła na Tobie presja czasu. Ceny powinny również być na umiarkowanym (codziennym) poziomie. Ponadto równomierne rozłożenie przedświątecznych wydatków chyba nikomu nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie - pomoże. Jedyne co możesz w tym wypadku przegapić, to promocje świąteczne. Choć zmiany cen są tak szybkie, że ciężko nadążyć co jest promocją, a co nią nie jest...

Sytuacja 3: Nie mam pieniędzy...

Jak to w życiu, raz na wozie, raz pod wozem. Raz w portfelu pełno, a raz pusto. Na szczęście na to również są sposoby. W tej sytuacji musisz się wykazać być może trochę większą wyobraźnią.

W tej sytuacji wyróżniłbym 3 przypadki. Dwa pierwsze tyczą się prezentów wykonanych własnoręcznie. Prezenty wykonane własnoręcznie są nie tylko dobrym prezentem, lecz z uwagi na włożony w nie czas, uwagę i wysiłek są wspaniałym dowodem miłości oraz szacunku dla drugiej osoby. 3 przypadek dotyczy... małej zmowy. Zresztą zaraz sam się przekonasz.

Przypadek A: interesujesz się czymś, z czego można zrobić pożytek, masz umiejętność, która Cię wyróżnia: malujesz, śpiewasz, piszesz, tańczysz, gotujesz – coś w czym ona wie, że jesteś „dobry”:

Przypadek B: masz zainteresowania, z których ciężko wycisnąć pomysł na prezent, bądź Twojej kobiety wcale by to nie zainteresowało. Przypuśćmy, że interesujesz się elektroniką…. i jak tu uczynić z tego „niespodziankę”….?*** Na to też są rozwiązania:

Przypadek C: zróbcie wspólną składkę na jej prezent

Będąc w dołku finansowym, można iść na mały kompromis i wspólnie z partnerką złożyć się na jej prezent. Być może Twój pomysł jest rewelacyjny, lecz brakuje Ci pieniędzy. Takie rozwiązanie może rozwikłać problem. Oczywiście wspólny zakup weź pod swoje skrzydła, schowaj go głęboko po odejściu od kasy i podaruj dopiero w stosownej chwili.

Kilka złotych zasad przy wybieraniu prezentów (właściwie zasady te, są zawsze na czasie!):

*** Przypuśćmy, że interesujesz się elektroniką…. i jak tu uczynić z tego „niespodziankę”...? I to również nie jest sytuacja bez wyjścia! Ciekawym prezentem dla Twojej kobiety może okazać się tabliczka z przymocowanymi diodami, wyświetlająca jej imię. Kolorowe diody, świecące w różnych sekwencjach. Przy odrobinie pomysłu może być ciekawie.

Lista prezentów uniwersalnych dla kobiety, które mogą być dla Ciebie małą inspiracją:

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem w Ci wyborze prezentu dla Twojej partnerki. Jeśli nie, pisz do nas śmiało, pomożemy - kontakt

Oceń

Średnia ocena: 3.42 (Głosujących: 50)

Zobacz także:

Komentarze (2)

Megi_2307 10.01.2011, 20:58

Przeczytałam:) i podziwiam autora za wnikliwość:D
ja jako kobieta wolę prezenty drobne robione własnoręcznie, oryginalne.W tym roku otrzymałam śliczna niebiesko świecąca gwiazdkę zlutowaną z diód. jest troche krzywa, ale zrobiona własnoręcznie i z miłości. I jest to najpiekniejszy prezent jaki dotychczas dostałam:*

Andrzej C. 10.01.2011, 22:40

Dzięki Megi za potwierdzenie, że prezenty od siebie (nie sklepowe) są najlepsze. Może więcej osób się do nich przekona ;)

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<