Jesteś tutaj: Miłosne Pozycje > Blog miłosny > Co na prezent dla faceta?
Pozycje miłosne - logo

Serwis opisujący pozycje miłosne oraz książki erotyczne

Recezja książki69 gorących zabaw dla par

 

 
statystyka

Co na prezent dla faceta?

Dodano: 11.11.2010 | Autor: Andrzej C. | Tagi: swiat kobiet ,świat mężczyzn ,różności

Kochasz swojego faceta, masz szczere chęci by podarować mu prezent, jednak nie za bardzo wiesz co. Czasem brakuje Ci pomysłu, czasem pieniędzy, a jeszcze innym razem czasu na zakupy. W tym trudnym zadaniu postaram Ci się pomóc w poniższym tekście.

Często spotykam się z pytaniami, odnośnie tego co można kupić dla swojego faceta na prezent. Okazje bywają różne: Boże Narodzenie, urodziny, imieniny/wspólna rocznica , czy z okazji innych sukcesów w życiu. Łatwiej coś wymyślić jednorazowo, trudniej, gdy trzeba kombinować cyklicznie i 20-sta okazja prezentowa staje się trochę kłopotliwa...

Sytuacja 1: Nie wiem co kupić...

Można tu wyróżnić trzy przypadki:

Przypadek A: kup dla swojego faceta, coś czym się interesuje.

Twój facet być może nieraz wspominał o tym, co byłoby mu przydatne w jego zainteresowaniach. Może być też taka sytuacja, że nic kompletnie nie przychodzi Ci na myśl, bo albo wypadło Ci to z głowy albo nigdy nie ujawnił się z tymi myślami.

Gdy masz już jakiś pomysł na prezent bądź brakuje Ci właśnie tego pomysłu warto skontaktować się z kimś, kto interesuje się tym samym co Twój facet. Może to być jego kolega „po fachu” lub społeczność internetowa o podobnych zainteresowaniach – forum internetowe.

By nie mówić na ogólnym przypadku, przypuśćmy, że Twój facet jest gitarzystą w zespole bluesowym. Radzisz się na forum, doradza Ci jego znajomy, bądź sama wpadasz na genialny pomysł, by kupić mu zestaw strun do gitary. I powstaje pytanie jaki rodzaj strun, bo są ich setki, a może tysiące. I tutaj ponownie radą służą wspólni znajomi, bądź społeczności internetowe. Napisz im jaką muzykę gra Twój partner, podrzuć tytuły utworów, bądź całe utwory (gdy są to ich własne), a z pewnością ktoś pomoże Ci przy wybraniu odpowiedniego rodzaju strun.

Przykład wydaje się być prosty, choć może wymagać skonsultowania w kilku źródłach. W przypadku mało popularnych zainteresowań, np. gdy jest tylko jedno forum internetowe w skali kraju, na którym w dodatku udziela się Twój chłopak, zarejestruj się pod mocno fikcyjnymi danymi, napisz temat o tym jaką to jesteś zakłopotaną matką chrzestną i szukasz rady odnośnie tego co kupić swojemu chrześniakowi, który ma zainteresowania jak dana społeczność internetowa, a tym samym jak Twój facet.

Analogicznie poradzisz sobie w przypadku innych zainteresowań Twojej drugiej połówki.

Niekiedy jednak warto w niewinny sposób skonsultować swój pomysł z facetem, tak by niczego się nie domyślił. Dotyczy to zwłaszcza rzeczy drogich, by pieniądze nie zostały zmarnowane. A jeśli nie da się tego skonsultować tak, by nie zorientował się co jest grane… ?? Zawsze możesz skonsultować z nim 3 rzeczy, z czego 2 będą czystko fikcyjne. Co prawda Ty niestety się trochę ujawnisz, ale Twój facet i tak do końca nie będzie znał swojego prezentu. Taki mały kompromis.

Przypadek B: kup na prezent dla mężczyzny coś czego potrzebuje, ale być może nawet o tym nie wie.

Sypia w podartej piżamie? Chodzi po mieszkaniu w dziurawych kapciach? Jego ulubiony krawat jest już krawatem tylko z nazwy? Portfel, który nosi jest przetarty?

Jest sporo rzeczy, których potrzeby człowiek sam może nie dostrzegać. Być może niektóre z nich wręcz Cie irytują? Wykorzystaj okazję by zadbać o swojego faceta i ulżyć także sobie ;) .

Przypadek C: Zapytaj faceta wprost czego potrzebuje.

Takie rozwiązanie może zaoszczędzić Ci trudu, a jemu pomóc w realizacji marzeń i potrzeb. W tym rozwiązaniu unikniesz łamigłówek myślowych, a prezent będzie trafiony, o ile zostaniesz dobrze poinformowana przez swojego mężczyznę. Jeśli nie chcesz, by już miesiąc wcześniej wiedział co dostanie, pragniesz utrzymać nutkę tajemnicy i niespodzianki, poproś go o wymienienie kilku rzeczy, których potrzebuje. Będziesz w ten sposób miała większe pole manewru, Twój facet zaś będzie żył w niepewności – dostanie niespodziankę.

Sytuacja 2: Nie mam czasu...

Oczywiście nie jest nowiną możliwość zakupu przez sieć. Jednak jeśli wiesz co kupić na prezent dla faceta, zakup przez Internet może okazać się najszybszym sposobem. Należy jednak pamiętać, że jeśli jest okres przedświąteczny, firmy kurierskie są przeładowane i zamówiona paczka może przyjść zbyt późno. Dlatego też warto o prezentach myśleć trochę wcześniej.

Dla przykładu myślenie o prezentach na Boże Narodzenie już na początku listopada nie jest dużym błędem. Kolejki w sklepach zdecydowanie mniejsze, brak presji czasu, brak podwyżek cen, prezenty zakupione przez Internet przychodzą bez problemu. Dodatkowo finansowo może być Ci łatwiej podzielić wydatki prezentowe na dwa miesiące – listopad i grudzień. Jedyne co może Cię ominąć to okazje cenowe, które trafiają się w ostatnim momencie. Jeśli faktycznie dana promocja jest promocją, a nie tylko chwytem marketingowym...

Sytuacja 3: Nie mam pieniędzy...

W tym przypadku pozostaje duże pole do popisu dla naszej wyobraźni. Prezenty wykonane własnoręcznie mogą być jednocześnie prezentem jak i dowodem miłości oraz szacunku dla partnera. Z racji, że pochodzą prosto z serca, mogą być bezcenne i długo pozostać w naszej pamięci.

Przypadek A: interesujesz się czymś, z czego można zrobić pożytek, masz umiejętność, która Cię wyróżnia: malujesz, śpiewasz, piszesz, tańczysz, gotujesz – coś w czym on wie, że jesteś „dobra”:

Przypadek B: masz zainteresowania, z których ciężko wycisnąć pomysł na prezent, bądź Twojego faceta wcale by to nie zainteresowało. Przypuśćmy, że doskonale jeździsz konno…. i jak tu uczynić z tego „niespodziankę”….?*** Na to też są rozwiązania:

Przypadek C: zróbcie wspólną składkę na jego prezent

Jeśli brakuje Ci pieniędzy, warto pomyśleć o prezencie, ze który zapłacicie we dwoje. Złóżcie się razem na zakup książki czy na nową wędkę – na coś co będzie jego lub Twoim pomysłem. Oczywiście po wspólnym zakupie schowaj prezent i oddaj dopiero w stosownej chwili.

Kilka złotych zasad przy wybieraniu prezentów (właściwie zasady te, są zawsze na czasie!):

*** Przypuśćmy, że doskonale jeździsz konno…. i jak tu uczynić z tego niespodziankę….? I to również nie jest sytuacja bez wyjścia! Świetnym prezentem dla Twojego mężczyzny może okazać się lekcja jazdy konnej, w której to Ty będziesz nauczycielką. Albo po prostu, urządź mu niezłą „jazdę”...

Lista prezentów uniwersalnych dla faceta, które mogą być dla Ciebie małą inspiracją:

Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem Ci w wyborze prezentu dla Twojego faceta. Jeśli nie, pisz do nas śmiało, pomożemy - kontakt

Oceń

Średnia ocena: 3.46 (Głosujących: 37)

Zobacz także:

Komentarze (2)

D. 22.02.2011, 20:50

Przydatne rady ;)... na pewno z czegoś skorzystam lub wykorzystam rady :)
pozdrawiam

Autor 01.03.2011, 17:48

pomysł z pendrivem a na nim swoje zdjęcia to świetna opcja :)

Dodaj swój komentarz

Pamiętaj: Dodawanie komentarzy oznacza akceptację Regulaminu !

Jeśli masz problem z partnerem...

...Nie pisz o nim w komentarzach, NAPISZ do nas, a my spróbujemy Ci pomóc! >> Kontakt <<